UAB "Infospektras"
Email.: info{eta}infospektras.lt

 
 

Mūsų darbai

MyAuto.lt

„MyAuto.lt“ – tai transporto priemonių skelbimų svetainė, kurioje galima pirkti ir parduoti įvairias transporto priemones: lengvuosius automobilius, mikroautobusus, motociklus, sunkvežimius.
Šis internetinis puslapis, skirtas ne tik skelbimams, bet ir apskritai autotransporto mėgėjams, kuriems rūpi viskas, kas susiję su automobiliais. Todėl „My.Auto.lt“ suteikia puikią galimybę susipažinti su naujausiomis transporto žiniomis ir aktualijomis, informacija apie gamintojų pristatytus naujus automobilius, jų charakteristikas, taip pat čia galima susirasti autoservisų, autosalonų Lietuvoje kontaktus ir kt.
 

 

Asiukle.lt

Gyvenamasis komleksas statomas Asiūklės vs, Didžiosios Riešės seniūnijoje, Vilniaus rajone. Šioje teritorijoje pagal parengtą projektą planuojama pastatyti 50 sublokuotų namų.
Per 2008 metus bus pastatytas I etapas- 20 vnt.sublokuotų namų.
Tai bus kelių skirtingų išplanavimų 2 aukštų 4-5 kambarių gyvenamieji namai be rūsio, su terasomis ir dengtomis parkavimo vietomis automobiliams.

 

 

Agrotiekimas.lt

AB firma "Agrotiekimas" daugiau nei 50 metų dirba tiekimo, pardavimo sistemoje ir turi didelę patirtį šioje srityje. Firma turi platų asortimentą (apie 50 000) įvairiausių prekių, reikalingų žemės ūkyje, statyboje, gamyboje, automobilių dirbtuvėse, sodo darbuose, kasdieninėje buityje ir pan.

 

  

Mistrostatyba.lt

UAB “Mistro statyba” nuo 1994 m. įrenginėja parketines dangas. Bendradarbiaujam su Lietuvos parketo gamintojais. Meistrų klojėjų brigados kloja, šlifuoja, lakuoja, alyvuoja parketinę grindų dangą pagal šiuolaikines technologijas naudodami šiuolaikines medžiagas bei įrengimus. Esame iškloję daug muziejų, restoranų, parduotuvių, privačių butų, sporto salių grindų.

 

 

UAB "INFOSPEKTRAS" © 2008